Rüyada Elini Köpek Isırması Ne Anlama Gelir?

0 2

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması görmek sabah uyandığınızda duygusal manada acı veren bir rüyadır. Rüyada köpeğin ısırması, anlamı köpeğin nereden ısırdığına göre değişiklik gösteren bir rüyadır. Rüyada elini köpek ısırması görülebileceği gibi başka organların da köpek tarafında ısırıldığı görülmektedir. Köpeğin ısırdığı organa göre anlamlar aşağıda mevcuttur.

Rüyada Elini Köpek Isırması

Rüyada elini köpek ısırması, Bir kişinin rüyayı gören kişiyi kontrol altına alıp ona zarar verdiği anlamına gelir. Mesela, rüyayı gören kişiyi incitmek için, biri tarafından iftira veya dedikodu üretiliyor olabilir.

Rüyada sağ el, maddi gücü temsil ederken, sol el ise duygusal gücü temsil etmektedir. Bu yüzden eğer rüyada sağ elini köpek ısırması görülürse, maddi yönde zarar verilmeye çalışılıyor demektir. Eğer sol elini köpeğin ısırdığı görülmüşse duygusal yönden zarar verilmeye çalışılıyor anlamına gelmektedir.

Rüyada elin parmakları ise becerileri temsil eder. Sağ el parmakları maddi becerileri temsil ederken, sol el parmakları duygusal becerileri temsil eder. Rüyada köpeğin elinizin parmaklarını ısırdığını görmek bu becerilere birileri tarafından zarar verildiği anlamına gelir.

Eğer rüyada köpekten korktuğunuzu gördüyseniz; burayı tıklayarak rüyada köpek görmek ve korkmak isimli rüya tabirini okuyabilirsiniz.

Rüyada Kolunu Köpek Isırması

Rüyada kol görmek, sıkı çalışma veya çalışma ortamı ile ilgilidir. Rüyada bir köpeğin kolunuzu ısırdığını görmeniz, İş yerinde bir kişinin agresifliğini temsil eder. Bir başka anlama göre, İş yerinde birinin size ihanet ettiği anlamına gelebilir.

Rüyada Omzunu Köpek Isırması

Rüyada omuz, sorumluluğu temsil eder. Bu yüzden rüyada köpeğin omzunu ısırmasını görmek, bazı işlerin  sorumluluğunu üzerinize aldığınıza  veya yakınınızdaki birisinin size sorumluluk yüklediği anlamına gelebilir. Bir başka anlam olarak sorumluluklarınızdan bunaldığınız anlamına gelir.

Rüyada Bacağını Köpek Isırması

Rüyada bacaklar yaşamda dengeyi temsil eder. Rüyada bacağını köpeğin ısırması, yaşam tarzınızın dengesiz olduğu anlamına gelebilir. Bu dengesizliğin kaynağı ise önem verdiğiniz bir kişidir.

Rüyada ayak parmaklarının ısırılması ise genellikle yeni bir durumu denemek istemediğinizi veya harekete geçmek  konusunda tereddüt ettiğinizi gösterir.

Rüyada Boynunu Köpek Isırması

Rüyada boynun köpek tarafından ısırılması, Yakınınızdan biri hakkında aklınız ile kalbinizin çatıştığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yüzünü Köpek Isırması

Rüyada yüzünü köpek ısırdığını görmek, Yakın biriniz yüzünden başınıza bir mesele geleceği anlamına gelmektedir. Diğer insanlar bu problemin farkında olmasına rağmen size yardımcı olmaktan kaçınabilir.

Rüyada gözün veya kulakların köpek tarafında ısırıldığını görmek, duygusal olarak güvendiğiniz birinin dünyayı istediğiniz şekilde gözlemlemenizi veya istediğiniz şekilde  yaşamanızı engellediğini gösterir. Bu her zaman kötü manada olmayabilir. Çünkü gençken farkında olmadığımız hatalarımız,  duygusal olarak güvendiğimiz ebeveynlerimiz tarafından engellenebilir.

Rüyada Köpek Isırması ve Kanaması

Bir köpek sizi bir rüyada ısırmaya çalışırsa, yakınınızdaki biriyle ilgili iç çatışmalar yaşandığını gösterir. Çatışma henüz gerçekten yüzeye çıkmamıştır, ancak bilinçaltınız bu olasılığın farkındadır.

Eğer rüyanızda bir köpek ısırması sonucu kanamasını görmüşseniz, yanınızda biriyle çatışma olduğunu gösterir. O kişi ile fiziksel veya duygusal bir mücadele yüzünden suçluluk duyabilirsiniz.

Rüyada Köpeğin Kemiği Isırması

Köpek rüyadaki  kemiğini ısırmaya çalışıyorsa, iyi bir anlama gelir.  Bu, geleceği anlamaya çalıştığınız anlamına gelir. Hayattan istediğiniz şeyin gelecekte oluğp olmayacağından emin olamıyorsunuz anlamına gelmektedir.

Rüyada Köpeğin Mobilyayı Isırması

Bir mobilya ısıran köpek, birilerinin ev hayatına veya ailenize zarar vermeye çalıştığını gösterir. Evinizin veya evliliğinizin huzuruna zarar veren yakın bir arkadaş veya aile üyesi olabilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.