Akrep Burcu Kadını Özellikleri

0 0

Akrep burcu kadını, bakışları ile etkileyen, sezgileriyle kendine hayran bırakan, güçlü yapısıyla karakterinden asla taviz vermeyen bir yapıya sahiptir. Çok duygusal olsa da asla belli etmeyen ve pek tabii girdiği her ortamda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzeller güzeli akrep kadını… Bu burcun kadınını anlatmak için sadece kelimeler yeterli olmasa da sizler için akrep kadınını anlattık.

1.      Aşk Hayatında Akrep Kadını

açık hava, çayır, uçma, oturma içeren bir resim
Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Hani bir söz vardır ya “sevdim mi tam sever” diye, işte akrep burcu kadını bu sözün vücut bulmuş halidir. Akrep burcu sevdiği zaman dağları deler geçer yine de sevdiği kişinin yanında olur. Yani aşkta engel tanımaz. Bu güzel huya rağmen akrep kadınını bu forma getirmek biraz zordur. Öncelikle size güvenmesi gerekir. Sezgileri o kadar güçlüdür ki sizin bilinçaltınızda yatan şeyleri bir anda size söyleyiverir. Belki siz bile ne düşündüğünüzün farkında değilken akrep burcu kadını sevdiği insanı çoktan çözmüş, onu ona anlatmaya başlamıştır bile. Bu burcun kadınını aldatmayı, yalan söylemeyi aklınızdan bile geçirmeyin! Sezgileri ile her zaman doğru adım atan ( her ne kadar bazen yanılsa da ) bu kadını asla kandıramazsınız. Yani, aşk konusunda akrep kadınına karşı ayağınızı denk alın!

2.      Cinsel Hayatında Akrep Burcu Kadını

iç mekan, kişi, oturma, küçük içeren bir resim
Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Akrep kadını, cinsellik konusunda size nirvanayı yaşatabilir! Burçlar arasında cinselliğe en önem burç olarak bilinir. Akrep kadını, cinsellik konusunda her türlü oyuna, fanteziye açıktır. Bazı akrepler aradığı insanı bulana kadar kimseyle bir cinsel birliktelik yaşamazken, kimi akrepler her çiçekten bal almak isterler. Cinsel hayatlarında hem sizin isteklerine önem verir, hem de kendi fantezi dünyasını sizin üzerinizde denemek ister. Aslına bakarsanız eğer partneriniz bir akrep ise, cinsellik de oldukça şanslısınız!

3.      Arkadaşlık İlişkilerinde Akrep Kadını

kişi, kadın, oturma, bina içeren bir resim
Açıklama otomatik olarak oluşturuldu
Arkadaşım Akrep

Akrep kadını özellikleri arasında arkadaşlıklarında gösterdiği karakter kendini belli eder.  Akrep kadını, sosyal ilişkilerinde oldukça iyidir. Genel olarak insanlara karşı mesafeli olsa da sıcakkanlıdır. Sevdiği insanların koşulsuzca yardımına koşar. Yani bir ihtiyacınız olduğunda akrep kadınından yardım isterseniz, size zevkle yardımcı olacaktır. Buna rağmen kendi yardım istemeyi sevmez. İnsanların kendisine minnet duymasını sever ancak bu art niyetli bir yaklaşım değil tamamen burcunun bir özelliğidir. İnsanlara karşı haddini aşmadığından genel olarak çevresi kalabalıktır.

Akrep Burcu Kadını İyi Özellikleri

açık hava, adam, su, okyanus içeren bir resim
Açıklama otomatik olarak oluşturuldu
Akrep-kadını

Akrep kadını, arasında gözle görülen oldukça iyi özellikler vardır. Bu özellikler şu şekildedir;

 • Üretken bir yapıya sahiptir.
 • Tutumludur ancak cimri değildir.
 • Oldukça bakımlıdır.
 • Çevresine yardımcı olmayı sever.
 • Oldukça özgür ruhlu olmasına rağmen sevdiği insanlara bağlıdır.
 • Espirili ve neşelidir.
 • Giyinmesini iyi bilir.
 • İyi bir eş ve iyi bir annedir.
 • Duygusaldır ancak önemli kararlarda mantığını kullanır.
 • Çalışkandır.
 • pisişik özellikleri gelişmiştir. Tarot falı ve kahve falı bakma konusunda oldukça yeteneklidirler.

Akrep Kadınının Kötü Özellikleri

kişi, kıyafet, kadın, açık hava içeren bir resim
Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Akrep kadını yok denecek kadar az olacak şekilde kötü özelliklere sahiptir. Tabi bu karakterle de alakalı bir durumdur. Akrep kadınının kötü olarak belirlenen özellikleri şu şekildedir;

 • Oldukça İnatçıdır.
 • Düşüncelerini söylemekten asla çekinmediği için bazen patavatsızlık yapabilir.
 • Duygusal olduğundan yanlış insanlara aşık olma potansiyeli yüksektir.
 • Sevdiği insanlar onu kırsa bile, yardıma ihtiyacı olduklarında kayıtsız kalamaz.
 • Almadan vermek doğasında olduğundan genellikle vefasızlıkla karşılaşır.
oturma, bisiklet, tablo, eski içeren bir resim
Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Akrep burcu özellikleri erkek ile Akrep burcu Özellikleri kadın özellikleri genel olarak birbirine yakındır. Akrep Burcu Aşk duygusuna adeta kendini adar. Akrep Burcu yükseleni öğrenmek istiyor iseniz, doğum saatinizi bilmeniz gerekir. Akrep burcu kadını güzelliği asırlardır dillere destan olmuştur. Akrep Burcunun üstün özellikleri merak ettiğiniz bir konu ise, içeriğimizde bunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Yay burcu kadını ile akrep kadınının bazı özellikleri benzerlik gösterebilir. Akrep burcu erkeği de en az kadını kadar duygusaldır, ancak belli etmez. Yükselen burç özelliklerine göre günlük burç özellikleri değişkenlik gösterebilir. Akrep burcu, moda konusunda da oldukça ilgilidir.  Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu için araştırma yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için takipte kalın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.